SĪKDATŅU POLITIKA

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir sīkas informācijas vienības, ko pārlūkprogramma saglabā jūsu datorā apmeklējot mūsu vietni. Mēs izmantojam sīkdatnes savā vietnē.

 

Kāds ir sīkdatņu nolūks?

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai atcerētos jūsu uzstādījumus un izvēles. Jūs varat atteikties no sīkdatņu saglabāšanas savā pārlūkprogrammā. Lielākoties, instrukcija kā nomainīt pārlūkprogrammas uzstādījumus atrodama rīkjoslā zem „palīdzība”. Lai gan pēc tam jūs tāpat varēsiet apmeklēt vietni, iespējams, ka gadījumā, ja sīkdatnes nav akceptējušas konkrētus pakalpojumus vai daļas, vietne nedarbosies pilnvērtīgi. Sīkdatņu noraidīšana ierobežo mūsu vietnes un tās pakalpojumu izmantošanu. Ar jūsu atļauju mēs saglabājam jūsu datorā izsekošanas sīkdatnes. Mēs izmantojam sīkdatnes, lai atcerētos, kurās lapās esat izveidojuši savu profilu. Šis profils nav saistīts ar jūsu vārdu, adresi, e-pastu vai tamlīdzīgu informāciju

 

Vai sīkdatnes atpazīst mani?

Nē. Sīkdatne nereģistrē ne jūsu vārdu, ne adresi, ne vecumu vai citu personīgo informāciju. Tās tikai atceras jūsu izvēles un intereses atkarībā no tā, kādi bijuši jūsu meklējumi vietnē.

 

Funkcionālās un nefunkcionālās sīkdatnes

Pastāv funkcionālās un nefunkcionālās sīkdatnes. Funkcionālās sīkdatnes nepieciešamas, lai vietne darbotos korekti vai pārliecinātos, ka vēlamā informācija tiek atainota pietiekami ātri un precīzi ikreiz, kad jūs apmeklējat vietni. Piemēram, jums nav jāievada detalizēta informācija par sevi, jānorāda sava izvēle vai jāmaina uzstādījumi katru nākamo apmeklējuma reizi. Nefunkcionālās sīkdatnes informē mūs par apmeklētāju skaitu vietnē un to, kā apmeklētāji izmanto vietni. Šo informāciju mēs varam izmantot lai uzlabotu vietnes darbību. Šī informācija automātiski pazūd tiklīdz jūs aizverat pārlūkprogrammu vai saglabājas datorā līdz pat 12 mēnešiem pēc pēdējā apmeklējuma.

Funkcionālās sīkdatnes:

  • atceras jūsu reģistrēšanās informāciju
  • garantē jūsu reģistrēšanās informācijas drošību
  • garantē vienveidību apmeklējot vietni

Nefunkcionālās (analīzes) sīkdatnes:

  • veic vietnes apmeklētāju uzskaiti
  • reģistrē kā apmeklētāji izmanto vietni
  • uzlabo vietnes darbību
  • uzlabo jūsu kā lietotāja pieredzi vietnē

Vairāk informācijas par sīkdatnēm un sīkdatņu likumu meklējiet www.youronlinechoices.com.

 

Sīkdatņu saraksts

Zemāk atainotajā tabulā ir sīkdatņu saraksts, kuras tiek izmantotas Saint-Gobain Autover vietnē. S