6 iemesli, lai pievienotos programmai

Globālais zināšanu centrs
1. Globālais zināšanu centrs
Kā “Sekurit Partner” daļa no “Saint-Gobain” grupas programmas jūs ne tikai būsiet ieguvējs no mūsu 80 gadu ilgās vadošās lomas automobiļu stiklošanā, bet jums arī tiks nodrošināta piekļuve mūsu globālajam zināšanu centram, tā vairāk nekā 350 gadu laikā gūtajai pieredzei un zināšanām.
leteicamā montāžas vieta
2. Ieteicamā montāžas vieta
Kā apstiprinātu “Sekurit” partneri mēs jūs ieteiksim kā “piemērotāko montāžas vietu”. Kvalitātes un uzticības zīme gan jums, gan jūsu klientiem. 
Popularizēšana
3. Popularizēšana
Iesaistoties programmā, jums arī tiks sniegtas mūsu mārketinga un komunikācijas procesu priekšrocības. Turklāt bez papildu mārketinga izmaksām!
Kvalitātes zīme
4. Kvalitātes zīme
Kā viena no 100 vadošajām rūpniecības grupām pasaulē “Saint-Gobain” jums un jūsu klientiem piedāvā visprogresīvākās iespējas automobiļu stiklošanā, stikla remontā un nomaiņā. Gan šobrīd, gan nākotnē.  
SEKURIT ACADEMY
5. “Sekurit Academy”
Pilnveidojiet savas zināšanas ar “Sekurit Academy” palīdzību un apsteidziet konkurentus. Iegūstiet brīvu piekļuvi jaunākajām automobiļu stiklošanas tehnoloģijām, labākajiem apmācību videomateriāliem un e-apmācību programmām.  
CLUB@UTOVER
6. Club@utover
Lieliski pamācību video. Tieša piekļuve my@utover. Sasniedziet savas profesionālās darbības nākamo līmeni.Club@utover ir vietne, kas der ikvienam.

Esiet progresīvi. Piedāvājiet jaunāko automobiļu stiklošanā, stikla remontā un maiņā.

Sazinieties ar mums:

Tutustu Sekurit Partner -kumppaneihimme:
Suomi
"SEKURIT" PARTNERIS
VĒJSTIKLI SIA

Reģ.no:  40003819562

Adrese: Šmerļa iela 3,Rīga,LV-1006

Tel: :+371 67562222

E-mail : normunds@vejstikli.lv